پکیج طلایی اپلای ریور

پکیج طلایی اپلای ریور

 

اگر به دنبال دریافت کمک هزینه تحصیلی هستید، این پکیج منحصر به فرد ما، شما را در یافتن آن یاری خواهد رساند. پکیج طلایی شامل:

نگارش تخصصی رزومه تحصیلی (CV) شما

نکته اساسی در نگارش CV ، تقویت نقاط قوت و کمرنگ کردن نقاط ضعف شماست. تیم CV اپلای ریور با رعایت جزئی‌ترین نکات موثر در دریافت پذیرش و فاند، قدرتمندترین CV را با توجه به شرایط شما برایتان تهیه می‌کند.

ساخت وب‌سایت شخصی شما

برای نخستین بار، با الگوگیری از وب‌سایت‌های اساتید در آمریکا و کانادا، وب‌سایتی شخصی برای شما طراحی می کنیم. این وب‌سایت شامل بخش‌های معرفی، رزومه، تحقیقات، پروژه‌ها، مقالات، گالری عکس، و صفحات مرتبط با سوابق شما می‌باشد که حجم وسیعی از اطلاعات مورد نیاز اساتید جهت آشنایی با شما را پوشش می دهد.

مکاتبه با اساتید و دانشگاه ها بر مبنای شرایط شما

تمامی اساتید در کشورهای مقصد که با زمینه ی تحقیقاتی شما همراستا هستند، شناسایی شده و با استفاده از ایمیلی که به نام شما ساخته شده است، با آنها مکاتبه می شود. متن مکاتبات کاملا با در نظر گرفتن شرایط و اهداف شما نگاشته می شود. اپلای ریور با در اختیار قرار دادن نام کاربری و رمز عبور ایمیل ساخته شده، امکان مشاهده تمامی مکاتبات را برای داوطلب میسر می‌سازد. پس از دریافت پاسخ اولیه، این مکاتبات تا مراحل پایانی و مصاحبه اینترنتی (Skype) پیگیری می‌شوند. همچنین با انجام مصاحبه‌ی آزمایشی، اپلای ریور شما را برای مصاحبه‌ی اصلی با اساتید آماده می‌کند. در نهایت لیست دانشگاه‌های هدف با شانس بالای دریافت پذیرش و فاند ارائه می‌شود.

اپلای برای دانشگاه های هدف

در دانشگاه‌های انتخابی که در مرحله مکاتبه شانس بالایی در پذیرش و گرفتن فاند کسب کرده اند، اپلیکیشن فرم‌ها تکمیل شده و مدارک ارسال می‌گردد. پس از نهایی شدن اپلیکیشن‌ها، مکاتبات با اساتید پیگیری می‌شوند.

بعد از خرید، فایل راهنما را دانلود کنید و با توجه به آن بقیه مراحل را دنبال کنید.


خرید و دانلود آنی